Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DERMIO CARE

Weyergans High Care představuje inovační metodu ošetření „Dermio Care“ na jejímž konci dochází k neutralizaci kyselosti v těle, omlazení a ozdravění pleti a těla.
Už více jak 25 let firma Weyergans vytváří a pracuje na inovativních metodách v oblasti kosmetického a medicínského ošetření. Nyní Vám představujeme proces, který neutralizuje a vyvažuje kyseliny v těle za pomocí ionizovaného kyslíku. Toto nove ošetření je ideální pro kosmetické salóny, kosmetičky a SPA a wellness zařízení. Z pohledu zákazníka nejde jen o ošetření zaměřené na prevenci překyselenosti organismu a jejich důsledků, prevenci artritidy a osteoporozy, ale také je ošetření zaměřeno na zpevňování podkožního vaziva a velmi účinné odstranění celulitidy.

Dermio Care je proces pro neutralizaci přebytečných kyselin v lidském organismu.
Ošetření spočívá v naplnění speciálního antistatického vaku pomocí přístroje Dermio/Iono Care. Záporně nabité iony pronikají do tkáně skrz pokožku. Výsledkem ošetření z kosmetického hlediska je znatelné zlepšení stavu pokožky, zpevnění podkožního vaziva a úbytek celulitidy. Jde také o velice důležitou prevenci revmatismu, artritidy a osteoporózy.
V případech metabolických poruch a při vysokém BMI dochází při ošetření Dermio Care k rychlé redukci váhy a obvodu.
Ošetření obvykle trvá 30 minut a je nabízeno ve zdravotních centrech, speciálních klinikách, kosmetických salónech nebo ve wellness institucích.
Ošetření je vhodné pro každého.

„Po prvním ošetření jsem se cítila naprosto uvolněná, plná energie a svěží, že bych se mohla klidně zúčastnit Olympijských her“ Doris D., Meinz
„Po mém prvním ošetření byly mé problémy s lymfatickými cestami v dolních končetinách ty tam. Měla jsem úplně lehoučké nohy, bylo to úžasné“
„Dermio Care je pro mě ošetření budoucnosti. Vždy během ošetření zapomenu na všechny problémy a ostatní věci a poté se cítím odpočatá a plná síly jako při sportu.“ Marie Luisa , Wellness trenér, Kaiserslautern

Objasnění z vědeckého pohledu S vědeckého hlediska jde o to, že v těle je velmi mnoho „kyselých“ molekul H (+) a tím je organismus překyselen. A pouze prostřednictvím dodatečně záporně nabitých ionů ((-))dochází k neutralizaci této kyselosti. A právě s pomocí inovativní metody Dermio Care dochází k pronikání těchto ionů přímo do kůže celého těla a kyseliny jsou tím pádem neutralizovány. Dochází k ozdravění celého organismu

 

Dermio face

OMLAZENÍ PLETI A AKTIVNÍ ANTI AGING
Metoda kvantové fyziky pro dobrý pocit a Vaši krásu

Přístroj na sonoforézu


V případě Derionologie dochází prostřednictvím speciálního patentovaného nástavce k produkci a dovedení vzduchu vysoce koncentrovaného o záporně nabité ionty( O2 ( - )) pod unikátní skleněný tzv.„Dermio Top Head“.
Záporně nabité ionty( O2 ( - )) jsou povrchově velice aktivní což znamená, že pronikají do kůže intenzivně jako elektrická energie.

 

Ošetření má tři hlavní cíle:

  • 1. Zásobování buněk kyslíkem s tím je spojeno více energie pro daleko lepší a rychlejší dělení buněk. Posílení buněčné stability a regenerace Jednoznačně zlepšuje vzhled kůže. Omlazení pleti
  • 2. Biochemická neutralizace kyselin Při ošetření v oblasti obličeje
    a dekoltu zásadně vyvažuje poměr tekutin ve tkáni, čímž výrazně zlepšuje kolagenní syntézu. Posílení a zvýšení pojivové tkáně má za důsledek výrazné zlepšení vzhledu kůže.
  • 3. Příjem kyslíku obohaceného o záporně nabité ionty ( O2 ( - )) a jeho energie se týká celého organismu. Toto ošetření má jedinečný vliv na dýchací ústrojí, plíce, krev a krevní oběh. Oživuje a harmonizuje metabolické procesy.

Popis ošetření/aplikace

Doba trvání aplikace 20 – 30 min.
Součástí ošetření je očištění kůže v oblasti obličeje a dekoltu pomocí přípravků Weyergans.
Následně dochází k aplikaci Elektrolytického gelu, který neutralizuje kyseliny a urychluje absorpci záporně nabitých iontů ( O2 ( - )) do kůže.

Technická specifikace

„Dermio Top Head“ je dodáván současně s přístrojem Dermio Care. Tento přístroj zajišťuje produkci ionizovaného kyslíku ( O2 ( - )).

Přístroj Dermio Care : produkce > 5mil. záporně nabitých iontů ( O2 ( - )) na cbcm vzduchu.
Výkon: 10 l/min
Pro ošetření těla a obličeje
Vhodné i pro inhalaci (lékařsky schváleno dle DIN / EN 13485
Robustní profesionální přístroj vhodný též k použití v lékařských a estetických institutech.
Rozměr: 430 x 350 x 185
Barva: modrá / šedá
Kvalita dle ISO / EN 9001
Vyrobeno v Německu