Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Celulitida - léčba celulitidy

Celulitida

Více a více lidí si stěžuje na celulitidu.
Stále více a více žen si stěžuje na celulitidu a dnes již v podstatě neexistuje žádná dvacetiletá žena, která by netrpěla těmito potížemi. Dokonce i sportovkyně pozorují dolíčky a drážky na svých stehnech a stále více jsou postiženi dokonce i chlapci školou povinní. Stejný jev lze pozorovat i u obyvatel takových zemí jako je Čína, kde ještě před několika lety nebyla celulitida vůbec známá.

Syndrom celulitidy není příznakem naší moderní doby - vyskytoval se dokonce i v předkřesťanských dobách. I tehdy byly pozorovány změny pokožky, a to zejména u žen s velmi oblými tvary! Existují zprávy, že ještě před několika desetiletími si v průmyslových zemích pouze přibližně každá třetí žena starší 30 let stěžovala na celulitidu. To se rozhodně změnilo - mezitím v podstatě neexistuje žena bez celulitidy.

Celulitida: jev moderní společnosti!
Z anatomického hlediska se celulitida skládá ze zduřelých tukových buněk v určitých problémových oblastech. Důvodem, proč dochází ke zduření tukových buněk a k souvisejícím změnám tkání a proč pokožka začne ochabovat, jsou ženské pohlavní hormony - ty stejné hormony, které jsou uměle vyráběny a které se používají při chovu zvířat. Celulitida - jev moderní společnosti!

Celulitida - otázka věku?
Neblaze proslulé slovo celulitida již skutečně není otázkou věku. Konečně byly vědecky vyzkoumány příčiny a důmyslná koncepce zahrnující ošetření, speciální přípravky a vzorce chování vede k překvapujícím výsledkům!