Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...
celulitida
Firma WEYERGANS HIGH CARE AG vyvíjí novátorské výrobky splňující požadavky na péči o rozdílné typy pleti již více než 25 let. Klepnutím zde naleznete nejlepší výrobek pro vás...


Zdraví, celulitida, odstranění celulitidy, léčba celulitidy

Hodnota zdraví

Zdraví je nejcenější osobní i společenskou hodnotou. Jeho význam často oceníme, až když onemocníme nebo o něco zestárneme. Omezení související se zhoršením zdraví často vnímáme, když stárneme - ať jsou to následky nemocí, zdravotní problémy v sociální oblasti nebo v pozdějších fázích života. Mladší lidé žijí bezstarostnějším životem, jejich vnímání je méně citlivé.

Díky našim zkušenostem v oblasti špičkové kosmetiky jsme byli schopni přenést mnoho výsledků ošetření do lékařsko-terapeutického sektoru.

A výsledky jsou jasně viditelné. S našimi lékařsky certifikovanými přístroji a terapeutickými metodami podstatným způsobem přispíváme ke zdraví.