Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


zdraví, krása, celulitida

Krása

Zdravá a hladká pleť je symbolem mládí a krásy odjakživa. Bohužel, její charakteristika není univerzální. Z tohoto důvodu firma WEYERGANS HIGH CARE AG vyvíjí novátorské výrobky splňující požadavky na péči o rozdílné typy pleti již více než 25 let. Tyto "inteligentní” přípravky se automaticky přizpůsobí hodnotě pH konkrétní pleti, aby zpevnily pojivové tkáně nebo podpořily regeneraci buněk.

Ať už se jedná o péči o obličej nebo o tělo, ošetření proti stárnutí nebo cílené ošetření celulitidy – společným tajemstvím všech našich výrobků je neobvykle vysoká koncentrace a kvalita jejich aktivních přísad.
Klíčem jsou hodnotné suroviny poskytované matkou přírodou jako například extrakt z jmelí, skořice nebo ručně sbíraný heřmánek z Maroka. Doplňují je přídavky rostlinných hormonů a enzymů. Vitamíny také hrají důležitou roli: Jejich použití znamená, že je možné se ve velké míře vyhnout používání chemických konzervačních prostředků a poskytovat pokožce další aktivní látky.

Péče nejvyšší kvality - HIGH CARE!