Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


2 1

Odborníci se shodují na jedné věci:

Nikdy dříve v historii nemělo lidstvo šanci dožívat se tak vysokého věku jako v nadcházejících letech! Moderní medicína nás udržuje při životě. Podle amerických studií, prognóz iniciativy "Global 2000" a Římského klubu se budou ženy do roce 2040 průměrně dožívat věku nad 90 a muži nad 80 (v současnosti to je 82/72,5).

Společnost starších lidí

"Společnost starších lidí" už pomalu začíná mít své následky. Podle studie německého Institutu pro výzkum veřejného mínění v Allensbachu se dobré zdraví umístilo u populace na prvním místě žebříčku hodnot. Je zřejmé, že dobré zdraví je v současnosti pro lidi důležitější než nedotčené životní prostředí, mír nebo touha poznat co nejvíce. Dobré zdraví se stává trendem.
2 1

Od krizového sektoru ke konjunkturnímu odvětví

Termín "dobré zdraví" však neznamená pouze dočasné vítězství nad slabostí, bolestí a utrpením. Spíše se dobré zdraví v naší moderní společno pro fyzickou zdatnost a krásu, dobrou stravu a dlouhý život. Dobré zdraví = tělesná a duševní pohoda Žádná změna hodnot neměla výraznější dopad na náš celý způsob života jako trend zdraví nebo wellness. Kromě IT odvětví nových ekonomik bude oblast zdraví jediným sektorem trhu, který dosáhne v následujících letech dvoumístného tempa růstu obratu, podle analytika trendů pana Matthiase Horxe.

Kultura wellness

V centru kultury wellness je kult těla. Tělo se stává prostředkem seberealizace. Témata těla se dostávají do centra vědomí a sebevědomí. Z tohoto hlediska koncepce středisek zdraví WEYERGANS HIGH CARE AG zaujímá pevné místo: kombinuje v sobě wellness s tvarováním těla a aktivní udržování zdraví. Cílem je prevence patologií nohou - protože jimi trpí miliony lidí po světě - nebo ošetření celulitidy či pomerančové kůže, která se týká ne méně než 80% všech žen.

Pozitivní výsledky ošetření jsou zaručené; účinnost byla prokázána studiemi na univerzitách.