Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


High-Care celulitida, vyhlazení vrásek, vrásky

Mesoterapie

Zařízení redukuje vrásky na obličeji pomocí procesu izolýzy. Přivádí do pokožky přesně vypočítané stimulační proudy prostřednictvím ručních nebo samolepicích elektrod.

Přístrojem MESO CARE zajistíme proniknutí koncentrovaných substancí (MESI CARE produktů) přímo hluboko do kůže na obličeji, dekoltu, poprsí a i třeba celého těla pomocí tzv. „elektroporózy“(transdermal systém/Mesoterapie). Dalším plně automatickým speciálním programem přístroje MESO CARE je tzv. „Meso Myo Liftink“ pro posílení obličejového svalstva a vytvarování kontur v  obličeji pomocí speciálních přilnavých elektrod.

Ošetření digitálně řízeným přístrojem MESOCARE vede k rychlé restrukturalizaci pokožky. Tento proces, který je srovnatelný s regenerací pokožky, se uskutečňuje bez pronikání cizorodých látek do pokožky a vede k dlouhotrvajícímu výsledku díky přirozené fibrogenezi.

Po několika ošetřeních mohou být vrásky na obličeji úspěšně vyhlazeny. Pokožka na obličeji se stává pevnější, hrany jizev se mohou srovnat a dochází k normalizaci produkce mazových žláz.

Obličej vypadá čerstvější a mladší. Alergické reakce pokožky jsou minulostí, protože ošetření přístrojem MESOCARE nezahrnuje přenos žádných cizorodých příměsí pod pokožku.