Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


sonoforéza,ultrazvuk,celulitida,mikromasáž,odstranění celulitidy

DERMIONOLOGIE FACIAL

OMLAZENÍ PLETI A AKTIVNÍ ANTI AGING
Metoda kvantové fyziky pro dobrý pocit a Vaši krásu

Přístroj na sonoforézu


V případě Derionologie dochází prostřednictvím speciálního patentovaného nástavce k produkci a dovedení vzduchu vysoce koncentrovaného o záporně nabité ionty( O2 ( - )) pod unikátní skleněný tzv.„Dermio Top Head“.
Záporně nabité ionty( O2 ( - )) jsou povrchově velice aktivní což znamená, že pronikají do kůže intenzivně jako elektrická energie.

 

Ošetření má tři hlavní cíle:

  • 1. Zásobování buněk kyslíkem s tím je spojeno více energie pro daleko lepší a rychlejší dělení buněk. Posílení buněčné stability a regenerace Jednoznačně zlepšuje vzhled kůže. Omlazení pleti
  • 2. Biochemická neutralizace kyselin Při ošetření v oblasti obličeje
    a dekoltu zásadně vyvažuje poměr tekutin ve tkáni, čímž výrazně zlepšuje kolagenní syntézu. Posílení a zvýšení pojivové tkáně má za důsledek výrazné zlepšení vzhledu kůže.
  • 3. Příjem kyslíku obohaceného o záporně nabité ionty ( O2 ( - )) a jeho energie se týká celého organismu. Toto ošetření má jedinečný vliv na dýchací ústrojí, plíce, krev a krevní oběh. Oživuje a harmonizuje metabolické procesy.

Popis ošetření/aplikace

Doba trvání aplikace 20 – 30 min.
Součástí ošetření je očištění kůže v oblasti obličeje a dekoltu pomocí přípravků Weyergans.
Následně dochází k aplikaci Elektrolytického gelu, který neutralizuje kyseliny a urychluje absorpci záporně nabitých iontů ( O2 ( - )) do kůže.

Technická specifikace

„Dermio Top Head“ je dodáván současně s přístrojem Dermio Care. Tento přístroj zajišťuje produkci ionizovaného kyslíku ( O2 ( - )).

Přístroj Dermio Care : produkce > 5mil. záporně nabitých iontů ( O2 ( - )) na cbcm vzduchu.
Výkon: 10 l/min
Pro ošetření těla a obličeje
Vhodné i pro inhalaci (lékařsky schváleno dle DIN / EN 13485
Robustní profesionální přístroj vhodný též k použití v lékařských a estetických institutech.
Rozměr: 430 x 350 x 185
Barva: modrá / šedá
Kvalita dle ISO / EN 9001
Vyrobeno v Německu