Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


sonoforéza,ultrazvuk,celulitida,mikromasáž,odstranění celulitidy
5 4 3 2 1

Sonoforéza

Lifting - Zpevnění - Tonizace
Okamžité výsledky a dlouhodobé účinky jsou zárukou měřitelného úspěchu a vyššího obratu. Ultrazvuk je termín, který je přímo spojený s moderním životním stylem. Ultralehký, ultrabílý a ultraštíhlý - to vše jsou trendy moderní doby.

Přístroj na sonoforézuPéče Sono Care od WEYERGANS High-Care přináší nový termín do kosmetických salonů spolu s novátorským ošetřením postavy. Výsledky jsou stejně přesvědčivé pro kosmetičku i pro zákazníka. Jsme si tím naprosto jisti - a to je více než jen ultraplaný slib.

Péče Sono Care v sobě kombinuje zeštíhlení, zpevnění pokožky a tonizaci. Je možné ji používat pro optimální ošetření dokonce problémových případů, které se až dosud zdály beznadějné. Neústupná celulitida vykazuje jasně viditelné a znatelné zlepšení již po několika prvních sezeních.

Je možné dosáhnout pozoruhodných výsledků - v kombinaci se změnou zvyklostí. S péči Sono Care poskytujete svým zákazníkům úplnou spokojenost. Protože to, čeho dosáhnete pomocí ultrazvuku, je možné objektivně změřit a spočítat, platí to samé i pro obrat.


5 4 3 2 1

Sonoforéza

Co je to vlastně ultrazvuk?
Ultrazvuk jsou zvukové vlny, které nejsou pro lidské ucho slyšitelné. Jedná se o zvukové vlny s frekvencí více než 20.000 vibrací za sekundu (Hz). Ultrazvuk vzniká v přístroji.

Takové přístroje se používají již mnoho let velmi úspěšně v lékařství pro diagnostiku i terapii.

Jaké jsou účinky ultrazvuku?
Ošetření ultrazvukem má následující účinky:
 • Tepelné prostřednictvím absorbce (pocit tepla)
 • Mechanické jako mikromasáž (vibrace)
 • Biologické prostřednictvím fyzikálně-chemických procesů:
  a) Rozšíření cév (zvýšená dodávka kyslíku do buněk)
  b) Překrvení (zlepšení krevního oběhu)
  c) Zlepšení propustnosti membrán
  d) Zlepšení lymfatického toku
  e) Změna v hodnotě Ph tkáně v zásaditém směru
  f) Uvolnění napjatých svalů
  g) Úleva od bolesti
  h) Snížení zánětu

5 4 3 2 1

Ultrazvuk v kosmetice ?

Pro použití v kosmetice je obzvláště zajímavý následující účinek: prostřednictvím akustického ozáření pokožky se aktivuje metabolismus a odpadní látky jsou odstraňovány efektivněji. Protože odpadní látky vytahují vlhkost z pokožky, mohou po každém ošetření buňky pokožky znovu nasát a uložit více vlhkosti.

SonoforézaZlepšuje se tonus, struktura pokožky vypadá mladší. Tak je možné dosáhnout vynikajících výsledků při regeneračním ošetření obličeje, poprsí a celého těla. Pleť se stává hladší a pevnější. Dobrý výsledek ošetření je možné ještě dále zlepšit použitím gelů pro speciální péči, jejichž účinné látky pronikají do tkání, Navíc, v případě mastných tkání se stav pokožky normalizuje.

Díky odvedení odpadních látek představuje ošetření ultrazvukem moderní metodu léčby celulitidy. Na rozdíl od mnohých jiných ošetřeních, se při ní využívají hluboké tepelné účinky, které způsobí nárůst metabolismu tuků. Současná hluboká masáž (mikromasáže) také dosahuje optimálních výsledků v případě kombinace celulitidy a výskytu syndromu "jezdeckých kalhot" na stehnech.

5 4 3 2 1

Oblasti použití

1. Celulitida, stehna ve tvaru "jezdeckých kalhot", ochablé tkáně
2. Zvýšení metabolismu a lokálního spalování tuků v případě otylosti v jakékoliv oblasti (také na břiše)
3. Zlepšení vzhledu pokožky díky konkrétnímu zásobení a vyčištění tkání; např. ošetření vrásek nebo strijí
4. Pronikání přípravků (ampule, koncentrát z jmelí)
5. Uvolnění natažených svalů
6. Normalizace stavu pokožky v případě mastné pleti.
5 4 3 2 1

Technické údaje