Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


zábal,sádlo,tuky,celulitida,odstranění celulitidy,high-care,zábaly
5 4 3 2 1

Zábaly – Body wrapping

Vylepšení postavy s měřitelnými výsledky
Pěkná figura není záležitostí náhody. A nyní je zde skutečně reálná šance na vítězství v boji proti tukovým buňkám a celulitidě:

celulitida,odstranění celulitidy,zábalyvysoce efektivní metoda zábalů "HIGH-CARE Body Wrapping". Jedná se o jedinou licencovanou originální metodu vytvořenou zakladatelem společnosti WEYERGANS HIGH CARE AG, panem Rudolfem Weyergansem, lékařským sociologem a autorem knihy: "Aktiv gegen Cellulite" ["Aktivně proti celulitidě"] (Humboldt Taschenbuchverlag, Mnichov, pouze německy).

Již při prvním ošetření se uložený tuk rozpouští a je výrazně stimulováno odstraňování odpadních produktů. Výsledek je viditelný a měřitelný.


5 4 3 2 1

Zábaly – Body wrapping

Co jsou to ZÁBALY HIGH CARE?
Metoda původně pochází z USA - ze země dokonalých postav. Co jsou to zábaly, napovídá jejich název: jedná se o zabalování těla. Kosmetička se naučila omotávat tělo ekologicky příznivou speciální fólií pod správným tlakem a s použitím správné kompresní techniky. Trvá to jen několik minut.

Samotný zábal - postačí?
bodywrappingNe, před zábalem je pokožka ošetřená krémem vycházejícím z aromaterapie. A tím se HIGH CARE liší od ostatních metod. Výrobek HIGH CARE, který je nyní známý jako "skořicový krém", dosahuje již řadu let pozoruhodných výsledků a představuje tajemství úspěchu.

Skořicový olej, který dává krému jeho dominantní vůni, je však pouze jednou z důležitých složek, spolu se zázvorem, lískovými ořechy a jinými.5 4 3 2 1

Zábaly – Body wrapping

KRÉM HIGH CARE ZIMT CREME
ZimtcremeVýrobek zlepšuje metabolismus buněk a stimuluje spalování uložených tuků (viditelných jako tukové "polštáře"). Skořicový krém HIGH CARE také mobilizuje odpadní produkty, které se uložily ve všech tukových buňkách. Jsou také zodpovědné za vzhled pokožky na místech, kde vzniká celulitida. Pomocí osmózy tyto produkty látkové výměny opouštějí buňky a shromažďují se mezi buňkami.

Tak vzniká nadměrný tlak. Zábal ve správném směru zvyšuje tlak a vytváří tak reakci v cévách a v mízních cévách, které se pak otevřou. Tekuté produkty látkové výměny a toxiny jsou pak odvedeny. Tělo se tak zbavuje nežádoucích produktů látkové výměny prostřednictvím našich orgánů a střev.
5 4 3 2 1

Zábaly – Body wrapping

Je možné výsledky změřit?
Výsledky jsou měřitelné v centimetrech již po prvním sezení. Pokožka je hladší a pevnější, zlepšil se krevní oběh. Po přibližně sedmi až deseti zábalech HIGH-CARE, v jejichž průběhu můžete hodinu odpočívat, aby ošetření zapůsobilo, je dosaženo optimálního výsledku. Které oblasti můžete ošetřovat? Nohy, stehna, břicho a hýždě je možné ošetřovat úspěšně, také horní část břicha, prsa a paže plus kombinace těchto míst.

Co ještě je důležité?
Bez vaší spolupráce by to však nefungovalo. Také je důležitá dieta a pitný režim. Použití následujících výrobků doma je také rozhodující faktor:

Které oblasti je možné ošetřit?
Nohy, stehna, břicho a hýždě je možné ošetřovat úspěšně, také horní část břicha, prsa a paže plus kombinace těchto míst.

Přípravek AE-Stick
Pomocí kuličky se tento přípravek nanáší na největší tukové zásoby asi hodinu před zábalem. Počáteční pocit ochlazení se změní na pocit tepla. Ošetřená místa zčervenají. Nyní je vstřebání kyslíku optimální, což je nejlepší příprava na zábal.
5 4 3 2 1

Zábaly – Body wrapping

Ampule Formula
Tento intenzivní produkt s lipozomy v jednotlivých porcích je ideálním tonizačním prostředkem pro ochablou pojivovou tkáň. Po svém zmenšení díky zábalu vaše pokožka ocení tento liftink, zejména na břiše a vnitřní straně stehen.

Krém Styler
Jemná každodenní masáž s tímto krémem ve směru lymfatického toku zvyšuje úspěch. A budete potřebovat méně sezení. Vaše kosmetička nebo poradkyně pro celulitidu vám ukáže, jak.

Peeling na tělo (s proteiny)
od WEYERGANS High-Care také připraví pokožku, aby lépe reagovala na ošetření. Přípravek Body-Care Lotion poskytne dodatečnou a správnou péči o zbytek těla.

Nějaké další dotazy?
Váš partner pro WEYERGANS HIGH CARE nebo konzultant pro celulitidu vám rád poskytne více informací.