Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

COMPOSED MASSAGE OIL

Masážní olej nejvyšší třídy

speciálně vyvinut pro kvalitní masáž celého těla a obličeje, a také pro Ayurvédu

Olej COMPOSED MASSAGE OIL je určen pro masáž obličeje i celého těla. Kombinace bohatých olejů zajišťuje mimořádnou péči a nezanechává na pokožce žádné mastné zbytky. Navíc je olej SPA LINE COMPOSED MASSAGE OIL charakteristický dlouhou životností pro masáže.

Díky své vynikající pronikavosti reguluje olej SPA LINE COMPOSED MASSAGE OIL hladinu vlhkosti a vrstvu hydrolipidů, což je důležité zejména pro dráždivou pokožku nebo pokožku s neurodermatitidou.

Díky použití více než 80 % kyseliny olejové je jemný, uklidňující masážní olej , který je vhodný zejména pro suchou a citlivou pokožku. Mandlový olej je dobrý zejména v případě křehkosti, šupin a svědění.

Aplikace

Pro masáže obličeje a celkové masáže těla (v rámci Ayurvédy). Také pro péči o pleť, která je namáhaná nebo trpí neurodermatitidou (například lupenkou).

Doplňková péče s kosmetickými výrobky WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS

Před masáží by mělo být tělo vyčištěno přípravkem BODY PEELING anebo FACE PEELING, aby byla pokožka zbavena odumřelých buněk a aby lépe absorbovala.
Poprsí a stehna často potřebují speciální ošetření, a proto firma WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS nabízí široký sortiment výrobků.

Poznámka

Z principu firma WEYERGANS HIGH CARE AG neprovádí testy na zvířatech. Všechny přípravky jsou zkoušeny výhradně v laboratořích (in vitro) a také na lidech (in vivo). A tyto testy neprokázaly žádné kontraindikace.