Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

SOON FUTURE FACE CARE

Intenzivní zvlhčující péče a aktivní maska proti vráskám
Krém SOON FUTURE FACE CARE – z řady High Care® Spa Line – je špičkový 24 hodin působící produkt se speciální schopností vyhlazovat vrásky v průběhu jen několika týdnů.

Zejména předčasně zestárlá pleť dostává různé živiny, vitamíny a rostlinné hormony, které mimo jiné mají uvolňující účinky na ztuhnuté svaly.

Výtažky z jmelí bílého (viscum album) slouží k posílení vlastního imunitního systému pokožky. Ultrafialový absorbér (Paba) poskytuje dodatečnou ochranu proti poškození pokožky slunečním zářením. Díky velmi vysokému podílu vitamínů obsahuje krém jen malý podíl chemických konzervantů a ve skutečnosti ho můžete mít dlouho otevřený.

Krém SOON FUTURE FACE CARE tak poskytuje komplexní péči, ochranu a regeneraci na nejvyšší úrovni kosmetologie a výrazným způsobem překračuje mezinárodní standardy pro exkluzivní přípravky na péči o obličej. Je vhodný pro všechny typy pokožky, pro muže stejně jako pro ženy v druhé polovině jejich života.

Aplikace
Naneste po vyčištěné pro denní a noční péči, jemně vetřete. Je možné jej používat i jako masku - v takovém případě naneste silnější vrstvu krému na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechejte ho dvacet minut vstřebávat. Potom vetřete všechny případné zbytky.

Řada SOON FUTURE je vhodná zejména po ošetření peelingem, po dermální abrazi, injekcích pod vrásky nebo ve spojení s ošetřením laserem.

Poznámka
V případě jakéhokoliv zčervenání kůže po prvním použití smyjte prostředek teplou vodou nebo čisticí roztokem (jako je čisticí balzám nebo čisticí systém HIGH CARE®) a naneste přípravek znovu, ovšem poprvé jen ve velmi tenké vrstvě.

Kontraindikace - žádné
Firma Weyergans High Care AG z principu neprovádí testy na zvířatech. Všechny její přípravky jsou testovány v jejích laboratořích a také na lidech. Při těchto testech nebyly zjištěny žádné kontraindikace.