Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

SOON FUTURE EYE CARE

Intenzivní péče o pleť kolem očí proti vráskám
Krém SOON FUTURE EYE CARE – součást řady High Care® Spa Line – tvoří součást tohoto vysoce kvalitního systému péče o obličej. Mezi jeho vlastnosti patří ochrana a péče o citlivou pleť okolo očí a vyhlazení vrásek v průběhu několika týdnů. Byl vyvinut tak, aby vyhovoval speciálním potřebám těchto partií. Výrobek neprosakuje a neroztírá se, a to díky svému krémovému základu a obsahu xantanové gumy. Také obsahuje světlík (euphrasia officinalis), který se používá v homeopatii, když je oko podrážděné, oční víčka opuchlá a oční kanálky zanícené. Doplňkové rostlinné výtažky jako například z kosatce florentinského (iris florentina, který je důležitou přísadou v tradiční indiánské medicíně) a skočce (ricinus) pomáhají ošetřit a vyživit zvláště citlivou pokožku nejlepším možným způsobem. To samé platí i pro Hyaluron, který prokázal svoji schopnost vyhlazovat vrásky i v případech, kdy byly aplikovány injekce. Vlastní imunitní systém pokožky je posílen výražky ze jmelí bílého (viscum album).

Krém SOON FUTURE EYE CARE je speciální přípravek proti stárnutí nejvyšší kvality, který je vhodný pro muže i ženy v jejich druhé polovině života.

Aplikace
Nanášejte jako speciální produkt, po vyčištění, na pleť okolo očí a lehce vetřete nebo vklepejte. Potom naneste 24 hodin působící krém z řady SOON FUTURE na celý obličej a popřípadě také na krk a dekolt.

Poznámka
Firma Weyergans High Care AG z principu neprovádí testy na zvířatech. Všechny její přípravky jsou testovány v jejích laboratořích a také na lidech. Při těchto testech nebyly zjištěny žádné kontraindikace.
Kontraindikace – žádné
V případě jakéhokoliv zčervenání kůže po prvním použití smyjte prostředek teplou vodou nebo čisticí roztokem (jako je čisticí balzám nebo čisticí systém HIGH CARE®) a naneste přípravek znovu, ovšem poprvé jen ve velmi tenké vrstvě.