Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

COMPLEX SEBO CARE

Dermoregulant
Přípravek SEBO CARE poskytuje 24-hodinovou péči o mastnou pokožku, která má sklon k nečistotám. Obsažené výtažky se používají pro uklidnění tohoto typu často zánětlivé pokožky. Jsou dobře známé svými antiseptickými, baktericidními a opuchnutí zmírňujícími účinky. Břečťan je dobře známý svými čistícími účinky a pomáhá odstranit škodlivé látky z pokožky.

Laktoperoxidáza a glukózooxidáza tvoří aktivní enzymatický komplex. Tento komplex obnovuje bakteriální flóru kyselé ochranné vrstvy, bojuje proti fyziologické příčině akné a zánětlivé pokožce. Přípravek SEBO CARE se používá při hyperfunkci nebo hypofunkci mazových žláz. Suchá pokožka je také příznakem poruchy kyselé ochranné vrstvy.

Pokyny
Péče o znečištěnou a mastnou pokožku začíná důkladným čištěním. Balzám CLEANSING BALM čistí pokožku jemně, a přesto důkladně a lehce ji tónuje. Když ošetřujete pokožku prostředkem SEBO CARE, neměli byste používat tonikum na obličej obsahující alkohol. Praktický dávkovač zajišťuje hygienickou, úspornou aplikaci. Přípravek SEBO CARE poskytuje 24-hodinovou péči a nanáší se na obličej, krk a dekolt a krátce se vmasíruje. Jemnou a obvykle suchou pleť okolo očí ošetřete přípravkem EYE LIFE.

Poznámky
Komplexy glukózooxidázy a laktoperoxidázy jsou aktivní enzymatické komplexy, které obnovují bakteriální flóru kyselé ochranné vrstvy a tak bojují proti fyziologické příčině akné.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Po důkladném vyčištění balzámem CLEANSING BALM a ošetření očí přípravkem EYE LIFE, můžete použít ampule RESET a masku SET UP. Čistý olej tea tree oil nanesený na kosmetické tampóny přímo po čištění uklidní místní zanícení pokožky. Případné jizvy je možné zmírnit speciálním ošetřením v salonu.