Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

LIFT & PEEL 20 / 40

Přípravek LIFT & PEEL je prostředek s ovocnými kyselinami na peeling zjizvené, hrubé pokožky . Pokyny: obličej důkladně vyčistěte balzámem CLEANSING BALM a zakryjte oční víčka kosmetickými tampóny. Je-li pokožka velmi šupinatá, doporučujeme ji ošetřit přípravkem SOFT PEELING před tím, než použijete přípravek LIFT & PEEL.

Pokyny
Přípravek LIFT & PEEL nanášejte kartáčkem, jednu plnou pipetu použijte na jednu polovinu obličeje. Nechejte působit, až pokožka začne červenat, ale ne déle než 20 minut. Zbytky odstraňte balzámem CLEANSING BALM, potom naneste výživný krém BALANCE jako pleťovou masku a nechejte na pokožce působit 20 minut. Zákazníci by se po ošetření měli vyhýbat přímému slunečnímu záření. Ošetření peelingem by se mělo ideálně provádět na podzim a na jaře.

Poznámka
Přípravek LIFT & PEEL s 20% ovocných kyselin se používá pro peeling, v jehož rámci odstraňuje vrchní šupinaté vrstvy pokožky a stimuluje vytváření epitelu. Přínosy pro zákazníka: pozitivní vliv na jemné linie způsobené suchostí a na jizvy, ošetření se provádí v salonu krásy. Přináší intenzivnější, ale přesto jemný peeling, takže zákaznici nehrozí žádné poškození. Pokožka může reagovat mírným zčervenáním, mírným až intenzivním peelingem. Pro lepší výsledek je nutné provést následné ošetření. Každé ošetření má kladný vliv na tvorbu epitelu škáry a zlepšuje schopnost buněk vázat vlhkost. Výsledkem je pevná a hladká pokožka.