Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

Revival

Pro čištění a péči o pleť
Maska REVIVAL čistí pokožku a pečuje o ni; používá se k občerstvení a revitalizaci pokožky. Deproteinizované kvasnice obsahují hodnotné vitamíny a lipoidy na ochranu pokožky. Kvasnice stabilizují úroveň pH, a tak chrání pokožku. Také odstraňují přebytečný kožní tuk z pórů mastné, zánětlivé a skvrnité pokožky, takže je pak čistější a jemnější.

Alantoin, lékořice a pantenol zklidňují podrážděnou a zčervenalou pokožku a vytvářejí na ní příjemný pocit. Proteinové složky byly extrahovány z droždí, takže nemůže nastat žádná proteinová reakce.

Pokyny
Maska REVIVAL se nanáší v tenké vrstvě na obličej, krk a dekolt po příslušném vyčištění. Použijte čisticí prostředek CLEANSING BALM "vše v jednom" pro mastnou, zánětlivou pokožku a čisticí systém obsahující mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP pro suchou, citlivou pokožku. Masku REVIVAL můžete odstranit teplým obkladem po 5 až 10 minutách, chcete-li pokožku občerstvit. Chcete-li aktivovat čisticí proces, nechejte masku na pokožce 15 až 20 minut. Maska REVIVAL se může používat denně jako občerstvující maska, dvakrát týdně jako čisticí maska.

Poznámka
Základní enzymatickou péči REVIVAL můžete používat mnoha způsoby v salonu i doma. Podporuje léčení zanícené pokožky; skvrnitá a podrážděná pokožka bude po ošetření s maskou REVIVAL hladší vyrovnanější. Lipidy obsažené v základní enzymatické péči REVIVAL poskytují trvalou ochranu pro pokožku a ta se pak cítí příjemně čerstvě.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Doplňková péče o pleť závisí na jejím celkovém stavu, ale také na ročním období. Denní a noční péče se určuje podle obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce. Masky a ampule by měly být zahrnuty do postupů denní péče při změně ročního období. Weyergans High Care Cosmetics poskytuje široký sortiment vhodných výrobků. Citlivá oblast okolo očí potřebuje speciální péči a pozornost, kterou vám zaručí speciální přípravky od Weyergans High Care Cosmetics.