Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

Hyaluron pur

Vázání vlhkosti pro jakýkoliv typ pokožky
HYALURON PURE je ve 100% koncentraci a jeho zvlhčující účinek vrací pokožce viditelně hladký vzhled. HYALURON PURE, známý také jako "kapalina na opravu buněk", může zmírnit suché vrásky a linky v případě že je pleť výjimečně namáhána (například po příliš intenzivním opalování).

Pokyny
Přípravek HYALURON PURE se používá buďto jako terapie nebo může být také zapojen do běžných postupů denní péče. Palcem zatlačte dolů hrdlo ampule, potom můžete sejmout víčko a použít její obsah. Naneste množství o velikosti vlašského ořechu na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechejte vstřebat. Jakmile se přípravek do pokožky vstřebá, aplikujte další péči podle typu pokožky. Pokud je pokožka obzvlášť poškozená, můžete přípravek HYALURON PURE používat denně, 8 -14 dní postačí.

Poznámka
Hyaluronová kyselina je součástí pojivových tkání a pokožka ji po dvacátém věku života produkuje v menším množství. Pojivové tkáně potřebují hyaluronovou kyselinu, aby mohly skladovat vlhkost a udržovat pružnost pokožky. HYALURON PURE je biotechnicky vyráběná hyaluronová kyselina a pokožka ji velmi dobře snáší.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
HYALURON PURE je výrobek vhodný pro péči o suchou pleť. Tento typ pleti potřebuje čisticí systém jako například mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP a týdenní peeling s přípravkem Soft Peeling. V závislosti na stavu pokožky a obsahu vlhkosti doporučujeme krémy VIVA nebo C7 PLUS.