Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

VITAMÍN A V AMPULÍCH

Koncentrovaný vitamín A pro regeneraci namáhané nebo poškozené pokožky
VITAMÍN A v ampulích obsahuje oleje v koncentrované formě s vysokým obsahem vitamínu A a E. Oba tyto vitamíny jsou nezbytně nutné látky pro regeneraci pokožky. Vitamín A se používá v péči o pleť pro regeneraci pokožky zevnitř ven, pro její vyhlazení a zesílení.

Vitamín E je použit ve VITAMÍNU A v ampulích jako inhibitor volných radikálů podporující přirozený proces obnovování buněk a stabilizaci pojivových tkání. Při použití VITAMÍNU A v ampulích se pokožka stává pevnější a hladší a je pozorován kladný vliv na místa postižená stárnutím a těhotenstvím.

Pokyny
Pokyny VITAMÍN A v ampulích může být používán pro ošetření obličeje i těla. Doporučuje se desetidenní terapie pro méně postiženou pokožku a tříměsíční terapie pro pokožku, která nutně potřebuje regeneraci. Díky přírodnímu oleji poskytuje VITAMÍN A v ampulích maximální péči. Po vyčištění pleti doporučeným čisticím prostředkem naneste obsah ampule. Vyhýbejte se místům kolem očí, před použitím ampule použijte doporučený prostředek na ošetření okolí očí.

Poznámka
VITAMÍN A v ampulích od firmy Weyergans High Care Cosmetics nabízí výhody komplexní kombinace vitamínu A + vitamínu E. Tato kombinace poskytuje neocenitelnou pomoc pro poškozenou pokožku: vitamín E spontánně váže volné radikály, čímž pomáhá vitamínu A, aby mohl nerušeně provádět své údržbářské práce.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Ošetření VITAMÍNEM A v ampulích se často doporučuje pro zralou nebo namáhanou pleť, takže denní péče by měla začít čisticím systémem Weyergans High Care tj. mlékem CLEANSING MILK a přípravkem TONE UP. Suchá pleť potřebuje peeling jednou za týden, například s použitím prostředku SOFT PEELING pro odstranění šupinaté kůže. Denní a noční péče závisí na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce. Pro speciální péči o citlivou pokožku kolem očí používejte přípravky EYE LIFE, EYE SENTIAL nebo TIMELESS EYECARE, a to v závislosti na stavu pokožky a na ročním období.