Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Vitamíny a živiny pro pružnou pokožku
AVOKÁDOVÝ OLEJ poskytuje speciální péči pro podrážděnou a velmi suchou pokožku. Zejména v zimě chrání avokádový olej pokožku před chladem (např. při zčervenalé pokožce). Vitamíny, které obsahuje, dodávají pokožce živiny. AVOKÁDOVÝ OLEJ je jedním z olejů nejbohatších na vitamíny a vyznačuje se svojí schopností zvlhčovat a vyhlazovat pokožku.

Pokyny
AVOKÁDOVÝ OLEJ, stejně jako jojobový, olej může být používán čistý nebo smíchaný s jinými krémy, roztoky a maskami. Několik kapek postačí pro péči pro pokožku. Po důkladném očištění naneste čtyři až pět kapek na obličej, krk a dekolt nebo přidejte několik kapek do tělového mléka, opalovacího mléka, masky nebo krému. Olej této kvality je z prvního lisování zastudena a díky své čistotě nepotřebuje žádné konzervační prostředky.

Poznámka
AVOKÁDOVÝ OLEJ se získává z pecek avokáda. Avokáda této výjimečně vysoké kvality rostou v oblastech Jižní Ameriky, které nejsou zasaženi průmyslovým znečištěním. Z tohoto důvodu nejsou potřebné žádné přísady nebo konzervační prostředky. AVOKÁDOVÝ OLEJ je ideální pro smíchání s jinými oleji nebo krémy a všemi maskami a tekutými přípravky od firmy Weyergans High Care.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Můžeme vám připravit rozsáhlý program péče pro jakýkoliv typ pleti a pro jakékoliv roční období. Výrobky jsou vybírány podle potřeb a věku pokožky.