Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

Formula Stick

Intenzivní péče o poprsí
FORMULA STICK obsahuje bioaktivní sérum z organických extraktů, které má schopnost urychlovat růst a dělení buněk. Tato reakce byla vyzkoušena a ověřena na surovinách. Při intenzivním používání může přípravek FORMULA STICK zpevnit pokožku v oblasti prsou a dekoltu. Pokyny.

Pokyny
Intenzivní péči o poprsí s přípravkem FORMULA STICK můžete snadno a rychle zahrnout do své denní péče o tělo. Přípravek FORMULA STICK by měl být nanášen na vyčištěnou a odmaštěnou pleť; dávkovací kulička zajišťuje šetrné a hygienické nanášení. Vyhýbejte se bradavkám, jako preventivní opatření můžete zahrnout i krk. Přípravek FORMULA STICK je doporučen také jako preventivní péče v těhotenství. V prvních dvou týdnech ošetření se přípravek FORMULA STICK nanáší dvakrát denně, potom jej stačí používat jednou denně.

Poznámka
Při pravidelném používání se kožní tkáň stává viditelně pevnější, protože přípravek FORMULA STICK pro intenzivní péči o poprsí obsahuje hodnotné aktivní přísady. Modrý nádech je způsobem potravinářskou chemikálií, která pomáhá chránit přísady před škodlivými UV paprsky.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Základem jakékoliv dobré péče tělo je každý týden používat prostředek BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Po aplikaci přípravku FORMULA STICK použijte balzám BODY BALM pro vyhlazení a zvlhčení těla. Ostatní partie těla, jako břicho, nohy, hýždě a boky obvykle potřebují speciální ošetření, pro které Weyergans High Care Cosmetics nabízí širokou paletu výrobků.