Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

JOJOBOVÝ OLEJ

Vitamíny a živiny pro podrážděnou pokožku
JOJOBOVÝ OLEJ poskytuje speciální péči pro suchou pokožku. JOJOBOVÝ OLEJ zklidňuje pokožku po opalování a může být používán i jako masážní olej. Vitamíny a minerály, které obsahuje, dodávají pokožce živiny a chrání ji před poškozením působením životního prostředí.

JOJOBOVÝ OLEJ zlepšuje pružnost pokožky. Dochází k úlevě od podráždění a slunečního erytému a zarudnutí pokožky mizí rychleji.

Pokyny
AVOKÁDOVÝ OLEJ a jojobový olej může být používán čistý nebo smíchaný s jinými krémy, roztoky a maskami. Několik kapek postačí pro péči pro pokožku. Po důkladném očištění naneste čtyři až pět kapek na obličej, krk a dekolt nebo přidejte několik kapek do tělového mléka, opalovacího mléka, masky nebo krému. Olej této kvality je z prvního lisování zastudena a díky své čistotě nepotřebuje žádné konzervační prostředky.

Poznámka
JOJOBOVÝ OLEJ od firmy Weyergans High Care Cosmetics se získává z ořechů keře jojoba, který roste v Sonorské poušti v Arizoně a v Novém Mexiku, tedy v oblastech nepostižených průmyslovým znečištěním. Je 100% čistý a přírodní a prvotřídní kvality. Zde použitá kvalita je z hodnotného prvního lisování zastudena a díky své čistotě nepotřebuje žádné konzervační prostředky.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Můžeme vám připravit rozsáhlý program péče pro jakýkoliv typ pleti a pro jakékoliv roční období. Výrobky jsou vybírány podle potřeb a věku pokožky.