Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DCB [Diferencované ošetření celulitidy]

»Diferencované ošetření celulitidy a koncepce High Care Center firmy WEYERGANS jsou skutečné dary pro vaše zdraví!« Rudolf Weyergans ...čtěte více
Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

SEBO CARE AIRLESS

Dermoregulant
Přípravek SEBO CARE AIRLESS poskytuje 24-hodinovou péči o mastnou pokožku, která má sklon k nečistotám. Obsažené výtažky se používají pro uklidnění tohoto typu často zánětlivé pokožky. Jsou dobře známé svými antiseptickými, baktericidními a opuchnutí zmírňujícími účinky. Břečťan je dobře známý svými čistícími účinky a pomáhá odstranit škodlivé látky z pokožky.


Laktoperoxidáza a glukózooxidáza tvoří aktivní enzymatický komplex. Tento komplex obnovuje bakteriální flóru kyselé ochranné vrstvy, bojuje proti fyziologické příčině akné a zánětlivé pokožce. Přípravek SEBO CARE AIRLESS se používá při hyperfunkci nebo hypofunkci mazových žláz. Suchá pokožka je také příznakem poruchy kyselé ochranné vrstvy.

Pokyny
Péče o znečištěnou a mastnou pokožku začíná důkladným čištěním. Balzám CLEANSING BALM čistí pokožku jemně, a přesto důkladně a lehce ji tónuje. Když ošetřujete pokožku prostředkem SEBO CARE, neměli byste používat tonikum na obličej obsahující alkohol. Praktický dávkovač zajišťuje hygienickou, úspornou aplikaci. Přípravek SEBO CARE AIRLESS poskytuje 24-hodinovou péči a nanáší se na obličej, krk a dekolt a krátce se vmasíruje. Jemnou a obvykle suchou pleť okolo očí ošetřete přípravkem EYE LIFE.

Poznámky
Komplexy glukózooxidázy a laktoperoxidázy jsou aktivní enzymatické komplexy, které obnovují bakteriální flóru kyselé ochranné vrstvy a tak bojují proti fyziologické příčině akné.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Po důkladném vyčištění balzámem CLEANSING BALM a ošetření očí přípravkem EYE LIFE, můžete použít ampule RESET a masku SET UP. Čistý olej tea tree oil nanesený na kosmetické tampóny přímo po čištění uklidní místní zanícení pokožky. Případné jizvy je možné zmírnit speciálním ošetřením v salonu.