Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TEA-TREE OIL

Melaleuca alternifolia
TEA TREE OIL je rostlinný extrakt vyráběný v Austrálii. Jedná se o 100% čistý přírodní produkt, výtažek z listů australské rostliny rostoucí v bažinách. V Austrálii olej používají domorodci už po staletí a oceňovány jsou zejména jeho protiplísňové a fungicidní vlastnosti i schopnost ulevit od bolesti. Olej TEA TREE OIL je v Austrálii považován za lék. Podle Asociace léčebných prostředků jsou jeho antiseptické a antimykotické vlastnosti prokázané.

V Evropě neplatí pro prodej oleje tea tree oil žádná omezení. V kosmetice se olej tea tree oil používá pro místní dezinfekci zánětlivé, nečisté pokožky. Je možné jej přidat do tělového mléka a mléka na opalování, do tonik, do krémů, pěn do koupele i do šampónů. Olej TEA TREE OIL pomáhá pokožce, aby se ochránila před bakteriálními infekcemi. Je ideální v kombinaci s mlékem na opalování nebo tělovým mlékem, protože předchází podráždění pokožky. Použití oleje TEA TREE OIL není možné považovat za náhradu profesionálního lékařského ošetření. Prosím, vyhýbejte se kontaktu s očima a olej TEA TREE OIL skladujte mimo dosah dětí. Skladuje dobře zavřené na chladném a tmavém místě.

Pokyny
Smíchejte jeden díl čistého oleje TEA TREE OIL s 10 díly za studena lisovaného kvalitního oleje, např. JOJOBOVÉHO OLEJE nebo avokádového oleje. Přidejte přibližně 5 kapek čistého oleje TEA TREE OIL do používaného množství šampónu nebo jiného kosmetického produktu. Použijte nezředěný olej TEA TREE OIL na kosmetickém tampónu pro lokální dezinfekci zanícené nebo nečisté pokožky. Předejte 10 kapek oleje TEA TREE OIL do vaší koupele.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Péče o pleť závisí na jejím celkovém stavu a jejich potřebách, ale také na ročním období. Poprsí, stehna, břicho a boky obvykle obvykle potřebují speciální ošetření, a proto je od firmy Weyergans High Care AG k dispozici široký sortiment vhodných výrobků.

Poznámka
Olej TEA TREE OIL je v Austrálii považován za lék. Podle TGA (Asociace léčebných prostředků) jsou jeho antiseptické a antimykotické vlastnosti prokázané. V Evropě nepodléhá olej TEA TREE OIL žádným omezením prodeje.