Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

"FC"-L

Regenerační gel
Gel FC-L je lipozomový přípravek pro zpevnění pokožky. Suroviny, které obsahuje, podporují dělení buněk a růst buněk. Účinky byly zkoušeny na surovinách. Cenné složky jsou uzavřeny v lipozomech. Gel FC-L je možné použít na jakékoliv místo na těle, kde je potřebné zpevnění a vyhlazení pokožky.

Pokyny
Zralá pokožka s tendencí ke vzniku vrásek potřebuje čisticí systém, který je jemný a důkladný. Po vyčištění pleti postačí jedna dávka z hygienické dávkovací pumpičky na péči o obličej, krk a dekolt; v závislosti na velikosti ošetřované plochy je možné použít i několik dávek. Poté je použita doporučená denní nebo noční péče.

Poznámka
GEL“FC”-L od HIGH CARE COSMETICS obsahuje aktivní agent “Fibrostimulin” v koncentrovaném množství zapouzdřený v mikroskopických lipozomech. “Fibrostimulin” aktivuje enzymatickou kolagenázu a elastinázu, které produkují kolagenová a elastinová vlákna obsažená ve vazivové tkáni. Výsledkem této stimulace je rychlejší obnovení buněk a nárůst vláken v pojivových tkáních.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Gel FC-L od HIGH CARE COSMETICS obsahuje aktivní složku "Fibrostimulin" v koncentrovaném množství, zapouzdřenou do mikroskopických lipozomů. “Fibrostimulin” aktivuje enzymatickou kolagenázu a elastinázu, které produkují kolagenová a elastinová vlákna obsažená ve vazivové tkáni. Výsledkem této stimulace je rychlejší obnovení buněk a nárůst vláken v pojivových tkáních.